• Фото автораNataliyakot Nataliyakot

Співпраця з Уманським державним педагогічним університетом імені Павла Тичини

28 березня 2023 року відбулася знакова подія - підписання додаткової угоди до договору про співпрацю між КЗ "Балтський педагогічний фаховий коледж" та Уманським державним педагогічним університетом імені Павла Тичини.

Директор коледжу Сергій Іванніков та координатор з міжнародної діяльності та академічної мобільності Катерина Подуфалова взяли участь в обговоренні напрямків міжнародної співпраці, стажування педагогічних працівників, участь у грантах та програмах академічної мобільності.

Вдячні нашим партнерам, колегам та друзям - ректору університету Безлюдному Олександру Івановичу, проректору з міжнародних зв’язків та стратегічного розвитку Миколайко Володимиру Валерійовичу та начальнику відділу міжнародних зв'язків Ільніцькій Катерині Сергіївні.