• Фото автораNataliyakot Nataliyakot

Проведено І етап Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика.

Згідно з Положенням про Міжнародний конкурс з української мови імені Петра Яцика. Напередодні Дня української писемності та мови у КЗ «Балтський педагогічний фаховий коледж» організовано і проведено І етап Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика. У Конкурсі взяли участь студенти 1-3 курсів. Викладачами української філології заздалегідь сплановано і дібрано завдання для першого етапу, впорядковано критерії. Критерії оцінювання охоплювали специфіку, складність, обсяг творчої роботи, володіння художнім словом, мовно-літературну підготовленість учасників. Переможцями І етапу Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика стали такі студенти: І місце – Свиргунов Максим, 22 група; ІІ місце – Бурка Юлія, 32 група; ІІ місце – Бриндзя Аліна, 33 група; ІІІ місце – Стадник Дарина, 12 група; ІІІ місце – Конгтхавонг Міранда, 12 група.

Викладачі української філології