• Фото автораNataliyakot Nataliyakot

Оголошено набір до 1 класу 2023

Наш 1 клас 2023

Перший клас в коледжі вже не вперше, а це означає що вчителі які працюють з дітками вже з досвідом, знають як працювати в Новій українській школі, знають всі особливості цієї кропіткої праці.

Наші умови, та співвідношення уваги до учнів - показують високі результатиПрацюємо на майбутнє, та вкладаємо всі цінності сучасності, не нехтуємо попереднім досвідом минулих років - ось що транслюють наші вчителі в своїй роботі.

Набравши повний клас на базі коледжу для наших майбутніх першокласників будуть ввечері працювати курси підготовки до школи (читання, письмо, математика, логіка) + англійська мова

Нагадуємо! Кількість місць обмежена, всього 24, але залишилося вже тільки 18, тому встигніть потрапити до нас.

Контактна інформація за номером 0 (99) 401 40 46 Наталія Володимирівна

4 перегляди0 коментарів