• Фото автораNataliyakot Nataliyakot

Начальник Подільської РВА Михайло Лазаренко здійснив контроль за функціонуванням гуртожитку КЗ БПФК

На виконання доручень президента України Володимира Зеленського та керівника Одеської ОВА Максима Марченка, начальник Подільської РВА Михайло Лазаренко здійснив контроль за функціонуванням об’єктів соціальної сфери на території Подільського району в умовах тривалих відключень електроенергії.

Сьогодні очільник району відвідав гуртожиток КЗ ''Балтського педагогічного фахового коледжу". Ознайомився з побутовими умовами проживання студентів, відвідав створений власними силами Пункт Незламності.

В гуртожитку підтримується необхідний температурний режим, є генератор безперебійного електроживлення, в студентському Пункті Незламності підготовлені місця для зарядки мобільних телефонів, в наявності інтернет.