• Фото автораБалтський педагогічний фаховий коледж

Конкурс студентських проєктів з напрямку правознавства - «Я – громадянин!». Історичний батл «Доба козаччини в історії України»

Згідно плану роботи методичної комісії викладачів історії, суспільних наук та правознавства ЗФПО Одеської області, студенти КЗ «Балтський педагогічний фаховий коледж» були задіяні в низці заходів. Так, 19 квітня 2024 р. студенти Жуматій Ілля (21 гр.) та Грабован Микола (22 гр.) брали онлайн-участь в «Історичному батлі “Доба козаччини в історії України”», а 26 квітня студенти 14 групи Остроухов Павло та Ярова Наталія - в онлайн-конкурсі студентських проєктів з напрямку правознавства - «Я – громадянин!», де представляли дослідження «Я – громадянин! Я – майбутній вчитель! (Або деякі аспекти юридичної відповідальності освітян в умовах воєнного стану)». Здобувачі освіти - в обох активностях - виявили високий рівень сформованості історичної, правової та громадянської компетентностей, гідно представили навчальний заклад на обласному науково-методичному майданчику. Здобуті компетентності дозволять студентам в подальшому ефективно вирішувати задачі громадянської та історичної освітньої галузі в професійній освітній діяльності, виховувати майбутніх національно свідомих громадян – Захисників та Захисниць України!