• Фото автораNataliyakot Nataliyakot

До Всесвітнього дня поезії

З нагоди Всесвітнього дня поезії, 21 березня, незважаючи на сигнали повітряної тривоги, в студентському гуртожитку КЗ "Балтський педагогічний фаховий коледж", в укритті, проведено захід "Поезія нескореності." Мета якого ознайомити присутніх про роль, яку поезія відіграє в житті кожної людини. До заходу долучились студентська рада гуртожитку на чолі з головою студентської ради Ротар А., члени гуртка "Книголюби", бібліотекар Притуляк Н.О., вихователі та мешканці гуртожитку.

Родзинкою заходу стало декларування віршів у виконанні Ребрія О., Ковбель Г., Лісніченко Є., Паладій А.

Наскрізною лінією, через поетичний вернісаж, проходила думка, що поезія житиме вічно!

Дякуємо, Збройним Силам України,за можливість навчатися та творити дива навколо!!

4 перегляди0 коментарів

Останні пости

Дивитися всі

Всесвітній день книги та авторського права