• Фото автораNataliyakot Nataliyakot

День студента у гуртожитку КЗ "Балтський педагогічний фаховий коледж"

17 листопада у всьому світі відзначають День студента. Цьогоріч це свято особливе для кожного з нас, у цей складний для всієї країни час ми вдячні ЗСУ, що завдяки їм, ми маємо можливість організувати це свято для мешканців гуртожитку КЗ «Балтський педагогічний фаховий коледж». Вихователі разом зі студентською радою оздобили хол гуртожитку та зробили гарну фотозону, де кожен має можливість зробити фото на пам’ять. Ми дбаємо не тільки про навчання , а й про психологічний стан студентів і саме через увагу, гарні емоції, бажання подарувати частинку тепла та уваги ми зробили маленькі святкові подарунки для кожного студента, які вони мали можливість отримати при виході на навчання.

Останні пости

Дивитися всі

Всесвітній день книги та авторського права

Сьогодні, 23 квітня, світ відзначає Всесвітній день книги та авторського права – свято авторів, видавців, критиків, бібліотекарів, читачів і всіх-всіх, хто часом залишається «за лаштунками» книговидан