• Фото автораNataliyakot Nataliyakot

День відкритих дверей в Комунальному закладі "Балтський педагогічний фаховий коледж"

Щорічно 25 березня в Комунальному закладі "Балтський педагогічний фаховий коледж" проводиться День відкритих дверей для усіх бажаючих опанувати професію вчителя початкових класів закладу загальної середньої освіти.

Члени приймальної комісії ознайомили учнів, їх батьків та вчителів шкіл з особливостями вступної кампанії 2023 року, порядком прийому до закладів фахової передвищої та вищої освіти, провели екскурсію до музею коледжу, студентської їдальні та гуртожитку. Члени студентської ради супроводжували гостей, розповідали про умови навчання в закладі освіти та проживання в гуртожитку, можливості особистісно-професійного зростання майбутніх педагогів.

Щиро вдячні адміністрації шкіл та класоводам за сприяння в здійсненні профорієнтаційної роботи!

Останні пости

Дивитися всі

Всесвітній день книги та авторського права

Сьогодні, 23 квітня, світ відзначає Всесвітній день книги та авторського права – свято авторів, видавців, критиків, бібліотекарів, читачів і всіх-всіх, хто часом залишається «за лаштунками» книговидан