• Фото автораNataliyakot Nataliyakot

Відбулося засідання гуртка «Книголюби»

20 вересня 2022 року на засіданні гуртка «Книголюби» відбулося започаткування нового, бібліотечного, творчого проекту «Книга виховує патріотів»

Патріотичне виховання молоді – одне з найактуальніших завдань нашого часу.

Бібліотечний проект «Книга виховує патріотів» - це можливість донести до студентів, що патріотизм – основа духовного життя кожної людини, її прагнення до волі та процвітання своєї країни. Патріотизм становить одну з найважливіших складових частин національного світогляду і поведінки людини у її ставленні до рідного краю, до інших націй і народностей. Збереження історико-культурних традицій народу, знання героїчного минулого – це основа патріотичного виховання. Актуальність проекту доведена самим життям. Спільна праця студентів та бібліотекарів сприяє формуванню духовно-етичних, патріотичних орієнтирів молоді.

Останні пости

Дивитися всі

Всесвітній день книги та авторського права

Сьогодні, 23 квітня, світ відзначає Всесвітній день книги та авторського права – свято авторів, видавців, критиків, бібліотекарів, читачів і всіх-всіх, хто часом залишається «за лаштунками» книговидан