• Фото автораNataliyakot Nataliyakot

Відбулася конференція «КУРСОВА РОБОТА: ПІДГОТОВКА, НАПИСАННЯ, ОФОРМЛЕННЯ ТА ЗАХИСТ»

23 листопада 2022 року навчально-методичою лабораторією бакалаврату було організовано конференцію «КУРСОВА РОБОТА: ПІДГОТОВКА, НАПИСАННЯ, ОФОРМЛЕННЯ ТА ЗАХИСТ» для студентів 2, 3 та 4 курсів першого бакалаврського рівня вищої освіти. До участі у конференції долучилися представники адміністрації коледжу: Подуфалова К.Ю. – завідуюча навчально-методичною лабораторією бакалаврату, Штурба А.О. – заступник директора з навчальної роботи; Печарська В.П. – завідуюча з навчально-виробничої практики та викладачі коледжу: Димовська А.К. – кандидат філологічних наук, розробник освітньої програми, куратор студентів 4 курсу бакалаврату; Іванов В.В. – голова предметно-циклової комісії психолого-педагогічних дисциплін, керівник курсових робіт; Щур В.А. – викладач предметно-циклової комісії психолого-педагогічних дисциплін, керівник курсових робіт.

Іванов В.В. та Щур В.А. висвітлили питання підготовки до написання, оформлення та процедури захисту курсових робіт. Вікторія Андріївна ознайомила студентів зі структурою курсової роботи, вказала на труднощі, які можуть виникнути під час підготовки наукового дослідження, роз'яснила процедуру перевірки курсової роботи на плагіат, детально окреслила кожен етап написання роботи. Валерій Валерійович наголосив на практичній спрямованості курсової роботи, запропонував різновиди експериментів, якими студенти зможуть скористатися під час підготовки практичної частини дослідження. Звернув увагу на розподіл балів, які здобувачі отримуватимуть за виконання кожної частини дослідження. Значну увагу приділив процедурі захисту курсової роботи. Димовська А.К. вказала на вимоги до оформлення списку використаної літератури та джерел, надала поради щодо підбору джерельної бази, методики роботи з джерелами різного типу та звернула увагу на дотримання загальної логіки наукової роботи.