• Фото автораNataliyakot Nataliyakot

21 березня -Всесвітній день поезії

“І щось в мені таке болить, що це і є, напевно, Україна”- це слова відомої української поетеси Ліна Костенко і вони є особливо актуальними зараз.

Біль відчуває кожен українець і щоб якось впоратись з ним хтось бере зброю і йде мужньо боронити Батьківщину, хтось волонтерить, хтось пише пісні, а хтось римуючи рядки складає їх у вірші.

Студенти КЗ «Балтський педагогічний фаховий коледж »,члени гуртка «Книголюби» вирішили закарбувати свої спогади і переживання про війну власними поетичними рядками для наступних поколінь. «Все буде Украіна» - нова патріотична збірка поезій студентів наближає для нас до Перемоги. Студенти змушують пишатися Україною та українським народом . Хтось писав про і захисників, хтось про відвагу та незламність нашого народу, хтось про мирне небо і кохання, але головне, що вклали у них усю свою душу і дух патріотичності.

У Всесвітній день поезії будемо пам'ятати, що поезія – зброя, тримаємо поетичний фронт!

4 перегляди0 коментарів