top of page
Пошук
  • Фото автораБалтський педагогічний фаховий коледж

Інтерактивна гостьова лекція на тему «Український учитель в контексті інтеграції в Європейський освітній простір»

25 січня 2024 року на запрошення завідуючої навчально-методичної лабораторії бакалаврату, доктора філософії Катерини Подуфалової доцентка кафедри педагогіки, професійної освіти та управління освітніми закладами ВДПУ імені Михайла Коцюбинського Оксана Волошина прочитала інтерактивну гостьову лекцію на тему «Український учитель в контексті інтеграції в Європейський освітній простір» для членів Ради науковців коледжу, викладачів та здобувачів вищої освіти спеціальності 013 Початкова освіта.

 У ході лекції було розглянуто характеристики парадигм освіти в індустріальному і постіндустріальному суспільстві, розглянуті основні компетентності, якими має володіти вчитель XXI століття за Педагогічною Конституцією Європи, Концепцією Нової української школи, Професійним стандартом за професіями «Вчитель початкових класів закладу загальної середньої освіти», «Вчитель закладу загальної середньої освіти». Були проаналізовані результати опитування вчителів і батьків здобувачів середньої освіти щодо їхніх очікувань від сучасних педагогів, яке проводилось у межах національної кампанії «Класний вчитель» за сприяння Міністерства освіти і науки України (Портрет ідеального вчителя очима українців: результати Інтернет-опитування, 2020).

  Разом з викладачами та здобувачами визначили характеристики ролей сучасного вчителя фасилітатора, супервайзера, тьютора, коуча, модератора. Теоретичні положення були підкріплені прикладами (розповіді про роботу переможців конкурсу «Global Teacher Prize Ukraine»).

   Наприкінці зустрічі Волошина О.В. коротко розповіла викладачам про умови і перспективи навчання в аспірантурі ВДПУ імені Михайла Коцюбинського.

   Сподіваємось на подальшу співпрацю!2 перегляди0 коментарів

Останні пости

Дивитися всі

Comments


bottom of page