top of page
Пошук
  • Фото автораNataliyakot Nataliyakot

Як безпечно пережити воєнні часи?

В черговий раз Комунальний заклад «Балтський педагогічний фаховий коледж» гостинно зустрів внутрішньо переміщених осіб та їх дітей, а також дітей і батьків Балтської об’єднаної територіальної громади, які перебувають в стресовому стані і потребують психологічної підтримки. Сьогоднішній захід присвячений Дню захисту дітей. Діти – наше майбутнє, тому ми щоденно повинні дбати про них, а в часи війни приділяти особливу увагу їхньому психологічно-емоційному стану. Тому 3 червня 2022р. викладачі фізичного виховання провели спортивно-оздоровчий захід, який допоміг дітям хоча б на хвилинку відволіктися від проблем дорослого сьогодення. З дітьми та батьками працювали також викладачі предметно-циклової комісії психолого-педагогічних дисциплін.

Для проведення спортивно-оздоровчого заходу дирекцією педагогічного коледжу, Іванніковим Сергієм Івановичем, створено безпечні, комфортні умови.

Ми завдячуємо Збройним Силам України за те, що 100 днів мужньо відстоюють територіальну цілісність та незалежність нашої держави. Віримо в Збройні Сили України! Все буде Україна!


14 переглядів0 коментарів

Останні пости

Дивитися всі
bottom of page