Як безпечно пережити воєнні часи?

Оновлено: 10 трав.

Двері КЗ «Балтський педагогічний фаховий коледж» знову гостинно відчинилися і ми втретє зустріли дітей та батьків, які тимчасово переселені з районів, де відбуваються військові дії, а також для мешканців громади, які перебувають у стресовій ситуації. Сьогодні Меленишин Н.Б., Буяновська В.В., викладачі мистецтва, провели з дітьми майстер-класи з аплікації – колажу та ліплення свищика з пластиліну. Під час перерви дидактичні ігри, руханки проводили голова предметно-циклової комісії викладачів мистецтва Разводова М.В. та вихователі студентського гуртожитку. Завершальним акордом перебування в педагогічному коледжі гостей було відвідування студентської їдальні з дегустацією смачних мафінів з трав’яним чаєм.

Фахівці центру психологічної допомоги населенню при оперативному штабі Балтської міської ради надавали кваліфіковану допомогу всім, хто цього потребує.

Ці заходи дозволили малечі та батькам зняти психоемоційне напруження, втому, агресію.

Поки Воїни Світла та Воїни Добра відстоюють незалежність і мир на УКРАЇНСЬКІЙ ЗЕМЛІ ми в тилу допомагаємо безпечно пережити воєнні часи їхнім дітям, дружинам, сестрам, батькам.

Разом ми сила! Віримо в Збройні Сили України!

Слава Збройним Силам України! Героям Слава!

2 перегляди0 коментарів