top of page
Пошук
  • Фото автораБалтський педагогічний фаховий коледж

Щур Вікторія Андріївна пройшла попередній захист дисертації

28 березня 2024 року викладачка Комунального закладу «Балтський педагогічний фаховий коледж» Щур Вікторія Андріївна пройшла попередній захист дисертації в Одеській академії неперервної освіти. Здобувачка ступеня доктора філософії представила результати дисертаційного дослідження на тему: «Формування методичної компетентності майбутніх учителів початкових класів у педагогічному коледжі».

 Стейкхолдером від закладу освіти виступила доктор філософії, завідуюча навчально-методичною лабораторією бакалаврату Катерина Юріївна Подуфалова, яка у своїй доповіді акцентувала увагу на актуальності освітньо-наукової програми, яку обрала аспірантка, наголосила на професійних та особистісних якостях Вікторії Андріївни, зауважила, що Одеська академія неперервної освіти вже багато років співпрацює з педагогічним коледжем та спільно втілюють в життя освітні, пілотні та наукові проєкти.

   Члени Ради науковців коледжу бажають Вікторії Щур успішного публічного захисту в разовій спеціалізованій вченій раді!7 переглядів0 коментарів

Commentaires


bottom of page