top of page
Пошук
  • Фото автораNataliyakot Nataliyakot

Шановні колеги, дорогі студенти та батьки!

Цей навчальний рік став для нас особливим, так як він закінчується в умовах війни. Ми навчаємося і працюємо, наближаючи Перемогу! Він показав багато чого, але головний меседж: викладачі, студентська молодь і їх батьки є справжніми партнерами у такому важливому процесі – процесі навчання та виховання.

На жаль, без урочистої лінійки та останнього дзвоника, а дистанційно проходить завершення навчального року. Але від цього цей день не став менш важливим, особливо для випускників!

Дорогі випускники! Для вас починається новий доленосний етап, повний надій, прагнень, мрій! Головне - успішно скласти кваліфікаційний екзамен, знайти свій шлях у житті. Нехай у вашій пам’яті залишиться якомога більше теплих спогадів про роки навчання у педагогічному коледжі, який став для вас рідною домівкою, адже попереду у вас доросле життя, повне нових відкриттів і досягнень, добрих вчинків та радісних переживань. Бажаємо кожному з вас впевнено йти життєвою дорогою, завжди досягати поставленої мети, бути справжніми патріотами нашої незалежної держави, які творять її світле майбутнє.

Окремі слова подяки і найщиріші побажання в цей день педагогам - за високий професіоналізм, знання, життєвий досвід, душевне тепло, креатив, уміння знаходити швидкий вихід у надзвичайних ситуаціях, і при цьому, залишатись викладачами з великої літери, якими б не були виклики суспільства.

І, звичайно, велика вдячність батькам! Адже в цьому році без вас, шановні батьки, без вашої підтримки, всім нам не вдалося б досягти успіху.

Віримо в Перемогу! Слава Україні! Героям Слава!8 переглядів0 коментарів
bottom of page