top of page
Пошук
  • Фото автораNataliyakot Nataliyakot

"У скриньку сучасного педагога: провідні ідеї, інноваційні рішення, виклики та перспективи"

За ініціативи навчально-методичної лабораторії бакалаврату в коледжі започатковано проведення освітніх майстер-класів за участю провідних вчителів-практиків, випускників рідного закладу освіти.

17 травня 2023 року в КЗ "Балтський педагогічний фаховий коледж" відбувся фінальний майстер-клас "У скриньку сучасного педагога: провідні ідеї, інноваційні рішення, виклики та перспективи".

Подуфалова Катерина представила спікерів зустрічі, вчителів м.Балти: Сабадаш Надія Василівна та Гловацька Лілія Олександрівна. Педагоги ознайомили присутніх з досвідом власної педагогічної діяльності, особливостями роботи з дітьми, батьки яких відстоюють нашу державу на полях бою, поділилися підбіркою інтерактивних вправ та завдань, які ще більше мотивують учнів до навчання.

Студентство, викладачі та адміністрація коледжу висловлюють слова подяки усім вчителям, які були залучені до наших заходів, за тісну багаторічну співпрацю, активну життєву позицію та допомогу в підготовці фахівців нового типу: високоосвічених, конкурентноспроможних, технологічно грамотних, готових брати на себе відповідальність не лише за власні вчинки, а й за долі своїх вихованців!5 переглядів0 коментарів
bottom of page