top of page
Пошук
  • Фото автораБалтський педагогічний фаховий коледж

Участь у презентації Європейського молодіжного парламенту Україна в Одеській області

13 лютого 2024 року заступники директора Антоніна Штурба, Тетяна Притуляк, Катерина Подуфалова, члени студентської ради на чолі з головою Ксенією Заборською долучилися до участі у презентації Європейського молодіжного парламенту Україна в Одеській області. Головною метою заходу є поширення європейських цінностей: демократія, права людини, громадянське суспільство серед української молоді; надання можливостей українській молоді соціалізуватися із однолітками за кордоном, пропонувати методи вирішення важливих проблем, пришвидшити євроінтеграцію українського суспільства.

Європейський молодіжний парламент – одна з наймасштабніших та найвпливовіших неприбуткових молодіжних організацій у Європі, яка зосереджена на розвитку молодіжної дипломатичної спільноті, моделюванні

парламентської роботи, розвитку навичок проєктного та командного менеджменту, журналістики та медіа. Наш проєкт реалізується за підтримки президентки Єврокомісії Урсули Фон дер Ляєн, та президентки Європейського Парламенту Роберти Мацоли.

Тримаймо освітянський фронт! Все буде Україна!


3 перегляди0 коментарів

Comments


bottom of page