top of page

Участь у пленарному засіданні "Вивчення й впровадження ідей В. Сухомлинського в практику сьогодення"

  • Фото автора: Nataliyakot Nataliyakot
    Nataliyakot Nataliyakot
  • 10 жовт. 2022 р.
  • Читати 1 хв

06.10 викладачі, здобувачі першого бакалаврського рівня та фахової передвищої освіти взяли участь у пленарному засіданні Всеукраїнської науково-практичної конференції: "Вивчення й впровадження ідей Василя Сухомлинського в практику сьогодення" в рамках співпраці з Факультет педагогіки, психології та мистецтв ЦДПУ ім. В.Винниченка.

Хоча технічні можливості не дали повною мірою повзаємодіяти, ми все-таки змогли побачити виступи студентів, що відзначалися високим рівнем наукового представлення, творчу інсценізацію казки в прямому ефірі, виступи гостей конференції. Сюрпризом був виступ нашої колишньої випускниці - Ольги Гордун, що наразі є здобувачкою освіти в ЦДПУ ім. В. Винниченка. Пишаємося талановитою педагогічною молоддю!

Дякуємо усім, хто причетний до організації конференції, особливо Ірина Клочек, за цікаву та змістовну зустріч!

Сподіваємося на подальшу продуктивну взаємодію!



 
 
 

Коментарі


bottom of page