Участь студентів у Всеукраїнських олімпіадах від освітніх платформ «На Урок» та «Всеосвіта»

У поточному навчальному році студенти І курсу 12 групи взяли участь у двох Всеукраїнських олімпіадах від освітніх платформ «На Урок» та «Всеосвіта», спрямованих на активізацію пізнавальної діяльності та навчальної мотивації, узагальнення набутих теоретичних знань і навичок. В олімпіаді «Осінь-2021» брали участь 15 студентів, з яких 5 студентів отримали дипломи І ступеня (Матвієнко П., Заборська К., Андрюшков Д., Мостова Г., Свиргунов М.) та 2 студентів – диплом ІІ ступеня (Притуляк А., Лазарева І.). В олімпіаді «Зима-2022» брали участь 13 студентів; диплом ІІ ступеня отримала Богатирьова А. Дякуємо всім учасникам за активну участь у предметних олімпіадах! Чекатимемо нових досягнень!

32 перегляди0 коментарів

Останні пости