Умови перебування в закладі освіти для осіб з особливими освітніми потребами

Оновлено: 8 лист. 2021

У коледжі створено інклюзивне освітнє середовище для спільного навчання, виховання та розвитку здобувачів освіти з урахуванням їхніх потреб та можливостей. Зокрема, для здобувачів з особливими освітніми потребами є можливість індивідуального навчання у формі індивідуального графіка в загальних групах.

Навчальні корпуси колледжу, гуртожиток облаштовано мобільними пандусами та передбачено надання допомоги особам з обмеженою рухливістю черговими, існує паркомісце для людей з інвалідністю. Серед здобувачів освіти, педагогічних працівників та технічного персоналу відсутні особи з обмеженими можливостями, тому пандуси використовуємо за необхідністю. Але, усвідомлюючи важливість створення комфортних умов для перебування осіб з обмеженими можливостями, заплановано роботу по обладнанню спеціалізованими кімнатами особистої гігієни, табличок для аудиторій, написів на поручнях, надрукованих шрифтом Брайля, облаштуванню сходового маршу контрастними розмітками, тощо.