• Фото автораБалтський педагогічний фаховий коледж

Українське слово на вустах обдарованої молоді

Студентка ІІІ курсу Комунального закладу «Балтський педагогічний фаховий коледж» Матвієнко Поліна (викладач М’ягкоход Наталія) стала переможницею, зайнявши ІІ місце в обласному етапі ХХІV Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика серед закладів фахової передвищої освіти Одеської області.

У цей непростий для нашої держави час викладачі філологічних дисциплін роблять потужну справу, долучаючи до міжнародних і всеукраїнських конкурсів сучасну молодь, тим самим пропагуючи українське слово, патріотично налаштовуючи молоде покоління.

Національно-патріотичне виховання сучасної молоді культивує кращі риси української ментальності – працелюбність, свободу, справедливість, доброту, чесність, гуманізм. Беручи участь у такому конкурсі, здобувачі освіти коледжу усвідомлюють взаємозв’язок між індивідуальною свободою, правами людини та її громадянською відповідальністю.

Щиро дякуємо Матвієнко Поліні і Наталії Миколаївні за активність та небайдужість до українського слова та підтримку нашої країни на всіх фронтах!

Віримо, що ПЕРЕМОГА буде за нами! Все буде Україна!

144 перегляди0 коментарів

Останні пости