top of page
Пошук
  • Фото автораБалтський педагогічний фаховий коледж

Українське слово на вустах обдарованої молоді

Студентка ІІІ курсу Комунального закладу «Балтський педагогічний фаховий коледж» Матвієнко Поліна (викладач М’ягкоход Наталія) стала переможницею, зайнявши ІІ місце в обласному етапі ХХІV Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика серед закладів фахової передвищої освіти Одеської області.

У цей непростий для нашої держави час викладачі філологічних дисциплін роблять потужну справу, долучаючи до міжнародних і всеукраїнських конкурсів сучасну молодь, тим самим пропагуючи українське слово, патріотично налаштовуючи молоде покоління.

Національно-патріотичне виховання сучасної молоді культивує кращі риси української ментальності – працелюбність, свободу, справедливість, доброту, чесність, гуманізм. Беручи участь у такому конкурсі, здобувачі освіти коледжу усвідомлюють взаємозв’язок між індивідуальною свободою, правами людини та її громадянською відповідальністю.

Щиро дякуємо Матвієнко Поліні і Наталії Миколаївні за активність та небайдужість до українського слова та підтримку нашої країни на всіх фронтах!

Віримо, що ПЕРЕМОГА буде за нами! Все буде Україна!144 перегляди0 коментарів

Останні пости

Дивитися всі

Comments


bottom of page