top of page
Пошук
  • Фото автораNataliyakot Nataliyakot

Робоча поїздка до дитячих оздоровчих центрів

З метою укладання Договору про співпрацю і партнерство між КЗ «Балтський педагогічний фаховий коледж» та Дитячим оздоровчим табором «Артек Прикарпаття» м. Трускавець, Дитячим табором оздоровлення та патріотичного виховання дітей та молоді в Карпатах «Соколята» м. Хирів Львівської області, з метою ознайомлення з умовами проходження педагогічної практики студентами коледжу адміністрація коледжу 31 березня 2023 року відвідала дитячі оздоровчі центри.

Робоча поїздка справила гарні враження, адже ми побачили, що у період дії правового режиму воєнного стану тут створено всі умови для безкоштовного оздоровлення та активного відпочинку дітей, які потребують сьогодні особливої уваги.

Дитячий оздоровчий табір «Артек Прикарпаття» м. Трускавець та Дитячий табір оздоровлення та патріотичного виховання дітей та молоді в Карпатах «Соколята» м. Хирів працюють над створенням найкращих умов для активного відпочинку, оздоровлення дітей.

То ж підписані угоди про співпрацю між нашим коледжем та дитячими центрами є запорукою того, що наші студенти першого бакалаврського рівня вищої освіти та фахового молодшого бакалавра ступеня передвищої освіти матимуть гарну нагоду для проходження педагогічної практики. Під час практики в таборах студенти виконуватимуть функції вихователів, педагогів-організаторів, вожатих, керівників гуртків і секцій, музичних керівників, інструкторів з фізкультури та спорту.

Такі угоди сприяють формуванню у майбутніх фахівців ключових компетентностей.

Завідувач навчально-виробничої практики В.П.Печарська


5 переглядів0 коментарів