top of page
Пошук
  • Фото автораNataliyakot Nataliyakot

Тренінг "Стаємо сильнішими разом»

Сьогодні, 2 лютого 2023 р., в межах реалізації швейцарсько-українського проєкту DECIDE, в КЗ "Балтський педагогічний фаховий коледж" Кифоренко Тетяною було проведено тренінг на актуальну тему "Стаємо сильнішими разом» (використання ресурсів ОДГ/ОПЛ задля сприяння інтеграції дітей, які опинилися в умовах війни) для студентів першого бакалаврського рівня. Під час тренінгу студенти були ознайомлені з методикою використання ресурсів освіти для демократичного громадянства та освіти з прав людини (ОДГ/ОПЛ) задля сприяння інтеграції дітей, які опинилися в умовах війни. Зокрема, зі студентами були проведення наступні активності: "Діти війни", "Серце", "Перші враження", "Якби я був(ла) чарівником(цею)", "Долонька".

Маю надію, що продемонстровані навчальні ресурси дозволять майбутнім педагогам урізноманітнити майбутню професійну діяльності щодо використання ресурсів ОДГ/ОПЛ для розвитку демократичної взаємодії в дитячих спільнотах задля сприяння інтеграції дітей, які опинилися в умовах війни.

Дякую всім студентам-учасникам тренінгу, гостям та помічницям з 11 групи. До нових зустрічей.


21 перегляд0 коментарів

Останні пости

Дивитися всі

Всесвітній день книги та авторського права

Сьогодні, 23 квітня, світ відзначає Всесвітній день книги та авторського права – свято авторів, видавців, критиків, бібліотекарів, читачів і всіх-всіх, хто часом залишається «за лаштунками» книговидан

Comments


bottom of page