top of page
Пошук
  • Фото автораБалтський педагогічний фаховий коледж

Студентська онлайн-конференція "Математика в моїй майбутній професії"

20 березня 2024 року відбулася студентська онлайн-конференція "Математика в моїй майбутній професії", у якій взяли участь 22 заклади ФПО Одеської області.

Наш коледж гідно представила студентка 32 групи Мостова Ганна, яка під керівництвом викладача математики Ступак Галини Адольфівни підготувала цікаву та актуальну доповідь "Математика у професійній діяльності вчителя початкових класів".

Студентка розповіла про гарну навчально-матеріальну базу в Балтському педагогічному коледжі та кваліфікованих педагогів, що забезпечують якісну підготовку фахівців зі спеціальності "Початкова освіта"; підкреслила важливість місії вчителя НУШ в сучасних реаліях; розкрила інтеграцію математичної освітньої галузі з рештою галузей початкової освіти на основі змісту сучасних підручників.

Ганна зауважила, що саме математика допомагає розвинути вміння концентруватися, абстрактно і логічно мислити, аналізувати, порівнювати, тренувати пам'ять. Ці якості необхідні учителю, який має охопити увагою і залучити до роботи на уроці весь клас.

Гаслом виступу були слова: "Математика - вчитель будь-якого вчителя!"0 переглядів0 коментарів

Comentários


bottom of page