top of page
Пошук
  • Фото автораNataliyakot Nataliyakot

Створення безпечного освітнього середовища у коледжі шляхом організації харчування.

Однією із умов створення у закладі безпечного освітнього середовища є унеможливлення заподіяння учасникам освітнього процесу шкоди внаслідок надання неякісних послуг з харчування.

У КЗ «Балтський педагогічний фаховий коледж» створено практику дотримання правил безпеки харчових продуктів, організації якісних послуг з харчування для студентів та працівників закладу на найвищому рівні. Приміщення обідніх залів естетично оформлені. Маючи в наявності 200 посадочних місць, працівники їдальні мають змогу одночасно годувати майже 50% контингенту студентів коледжу. Приміщення харчового блоку оснащено електроприладами, пристроями, машинами, завдяки яким працівники їдальні мають змогу забезпечити дотримання санітарно-гігієнічні вимог у ході приготування їжі студентській молоді.

Медичний працівник коледжу контролює дотримання вимог технологій приготування та калорійності кожної страви, яка є у меню. Вживання здорової їжі без консервантів та барвників, організація 3-х разового гарячого харчування вкрай важлива у юнацький період, коли відбувається формування організму що є запорукою міцного здоров’я у майбутньому. У період карантину працівники їдальні суворо дотримуються маскового режиму та роботи з харчовими продуктами у захисних рукавичках.

Студенти коледжу мають змогу спожити сніданок, у меню якого – корисні молочні страви, випічка, вітамінні напої. До меню обіду входять перші страви, декілька других м’ясних та рибних страв, різноманітні гарніри, оладки та запіканки. Меню оновлюється кожного дня. Приємно вражаючим фактором є те, що за 15-18 грн. студенти мають змогу отримати повноцінний обід, який є смачним, калорійним, що вкрай важливо для студентів підліткового віку.

У вечірній час студенти мають змогу приготувати їжу у приміщеннях кухонь студентського гуртожитку, які обладнані холодильниками, електроплитами, столами з захисним покриттям для приготування їжі. Головною вимогою харчових блоків гуртожитку є дотримання зразкової чистоти, гігієни, техніки безпеки.

Послугами студентської їдальні з задоволенням користуються і здобувачі освіти – студенти, і учні 3-го класу, і працівники закладу.


15 переглядів0 коментарів
bottom of page