top of page
Пошук
  • Фото автораNataliyakot Nataliyakot

Співпраця з громадськими організаціями: DOCCU,"Chernihiv KOLO fest",фінська церковна допомога - FСА

У вересні- жовтні 2022 р. викладачка предметно-циклової комісії викладачів соціально-економічних дисциплін Кифоренко Т.Т. продовжила співпрацю як майстер-тренерка з громадськими організаціями: DOCCU (швейцарсько-український проєкт "Розвиток громадянських компетентностей в Україні - DOCCU", "Chernihiv KOLO fest", фінська церковна допомога - FCA.

З 26 вересня по 14 жовтня викладачка була організаторкою і майстер-тренеркою практикуму «Використання онлайн-застосунків під час дистанційного навчання школярів» для 60 вчителів/вчительок міста Чернігова та територіальних громадах Чернігівської області.

Метою даного практикуму стало підвищення рівня цифрової грамотності педагогів шляхом формування практичних навичок розроблення власних цифрових інструментів для організації освітнього процесу, а завершальним акордом навчання стало розроблення педагогами власного уроку з використанням вивчених онлайн-застосунків і його презентація. Результатом навчання для педагогів стало отримання сертифікату та можливість користуватися "Методичною скарбничкою", в якій зібрано напрацювання більш ніж 250 педагогів.9 переглядів0 коментарів

Останні пости

Дивитися всі
bottom of page