top of page
Пошук
  • Фото автораNataliyakot Nataliyakot

Співпраця зі студрадою Люблінського університету з питань самоврядуванням

Ідея про співпрацю зі студентським самоврядуванням Люблінського університету Марії Кюрі-Склодовської виникла після візиту делегації працівників університету до міста Балти та до коледжу з приводу можливості подальшого навчання випускників освітнього закладу у Польщі.

Зустріч була плідною, так що у наступні роки молодь міста має можливі вість виїжджати на навчання до Польщі.

Студентська рада Балтського педагогічного фахового коледжу мала багато планів щодо співпраці з самоврядуванням UMCS. Йшлося про обмін досвідом, організацію наукової роботи студентів, культурні відносини, питання соціального захисту, розвиток нормативно-правової бази діяльності студентського самоврядування та інше. Частково заплановане було виконано, але, на жаль, більшість планів було поламано через пандемію та карантин.

Балта та Польща мають глибокі історичні корені та культурні зв’язки. Після укладання Карловецького миру у 1699 році Османська імперія повернула назад землі, що колись належали Речі Посполитій. З 1722 року Олександр Любомирський правив на нинішніх теренах Балти. Тут жили українці, поляки, євреї, молдовани. Це справило величезний вплив на культуру, релігію, побут регіону.

Через мешканців Балти, у минулому працівники коледжу, які навчались на бакалавраті та у магістратурі, ми маємо змогу підтримувати зв’язки з членами студентської ради Університету. У даний час ми отримали документ – Положення про парламент студентів UMCS, вивчаємо зміст, запозичуємо кращі моменти, готуємося до поїздки у Люблін.


110 переглядів0 коментарів

Останні пости

Дивитися всі
bottom of page