top of page
Пошук
  • Фото автораNataliyakot Nataliyakot

Розширене засідання навчально-методичної лабораторії бакалаврату

4 лютого 2022 року відбулося розширене засідання навчально-методичної лабораторії бакалаврату, у якому взяли участь педагогічні та науково-педагогічні працівники, які викладають на першому бакалаврському рівні вищої освіти, директор коледжу, гарант освітньої програми «Початкова освіта» Іванніков С.І., заступники директора Лугова О.П., Печарська В.П., Таскіна Л.І., завідуюча навчально-методичним кабінетом Гончарук В.Г. та розробник освітньої програми «Початкова освіта» кандидат філологічних наук Димовська А.К. Завідуюча навчально-методичною лабораторією бакалаврату Подуфалова К.Ю. ознайомила учасників засідання з питаннями порядку денного:

1. Аналіз якості освітнього процесу на першому бакалаврському рівні вищої освіти у І семестрі 2021-2022 н.р.

2. Моніторінг задоволеності здобувачів освітньої програми «Початкова освіта» рівнем викладання за даною ОП (анкетування серед студентів 3 курсу).

3. Шляхи підвищення професійного рівня, педагогічної майстерності викладачів (організація стажувань, проходження курсів підвищення кваліфікації, участь у конференціях, методичних об`єднаннях, вебінарах).

4. Аналіз наукової діяльності викладачів бакалаврату. Способи популяризації педагогічного досвіду.

Гарант освітньої програми «Початкова освіта» Іванніков С.І. детально охарактеризував стан підготовки до акредитаційної експертизи даної ОП. Звернув увагу слухачів на вдосконалення методів і форм роботи на заняттях, необхідність застосування інноваційних методів з метою підвищення зацікавленості здобувачів вищої освіти. Заступник директора з навчальної роботи Лугова О.П. ознайомила учасників засідання із новими нормативно-правовими документами в галузі вищої освіти, звернула особливу увагу на побудову навчальних та робочих програм, підбір ефективних методів і форм контролю, які актуальні в період дистанційного навчання. Завідуюча навчально-методичним кабінетом Гончарук В.Г. охарактеризувала останні нововведення, які стосуються підготовки курсових робіт. Також надала інформацію членам засідання про наявні стажування, курси підвищення кваліфікації на 2022 рік. Заступник директора з гуманітарної освіти та виховання Таскіна Л.І. ознайомила присутніх з роботою кураторів груп, які провели виховні години – онлайн з питань протидії корупції та дотримання Кодексу академічної доброчесності. Було внесено пропозицію створити на сайті коледжу «Скриньку довіри - онлайн». Жваві дискусії з актуальних питань роботи закладу освіти дозволили присутнім ґрунтовніше проаналізувати почуту інформацію та сформувати плани й подальші дії для роботи в ІІ семестрі.

Завідуюча навчально-методичною лабораторією бакалаврату Подуфалова К.Ю.


21 перегляд0 коментарів
bottom of page