top of page
Пошук
  • Фото автораNataliyakot Nataliyakot

Робочий візит до табору ARTEK UA

Артек має багато друзів та партнерів, проте є дуже давній та надійний партнер – Комунальний заклад «Балтський педагогічний фаховий коледж» (Одеська область), якому вдячні за багаторічну нашу співпрацю та сприяння реалізації кадрової політики нашого закладу.

Артек та Балтський педагогічний фаховий коледж пов’язує не просто педагогічна історія, а справжня професійна та фахова співпраця. Випускники та студенти коледжу проходять педагогічну практику в дитячому центрі та проявляють творчий підхід і відповідальне ставлення до роботи з дітьми, показують високий рівень фахової підготовки, знань з вікової та загальної психології та професійну майстерність.

Керівництво та педагогічні працівники Коледжу відвідали Артек на Закарпатті, зустрілися зі своїми випускниками та студентами, які зараз працюють в дитячому центрі. Була дуже інформативна розмова та обмін думками про покращення співпраці та підготовки педагогічних працівників для роботи в закладах оздоровлення та відпочинку дітей та молоді в сучасних умовах.

Артек та Коледж пролонгували договір про співпрацю та педагогічну практику, а також домовилися про проведення спільної педагогічної конференції щодо обговорення питання з соціально-психологічної підтримки дітей та молоді внаслідок травм війни, спортивного виховання, здорового способу життя та змістовного дозвілля.11 переглядів0 коментарів

Останні пости

Дивитися всі

Comments


bottom of page