top of page
Пошук
  • Фото автораNataliyakot Nataliyakot

Робоча поїздка до ДП «МДЦ «Артек на Закарпатті»

Важливою складовою фахової підготовки студентів КЗ «Балтський педагогічний фаховий коледж» є педагогічна практика, що ґрунтується на оптимальному поєднанні теоретичного навчання майбутніх фахівців з практичним досвідом роботи в освітніх установах різних типів. Саме тому наш педагогічний коледж активно співпрацює із закладами загальної середньої освіти та дитячими закладами оздоровлення і відпочинку Одеської області та інших областей України. На запрошення ДП «МДЦ «Артек на Закарпатті» педагогічні працівники коледжу відвідали дитячий центр, ознайомилися з умовами проходження педагогічної практики студентів.

На засідання круглого столу були запрошені випускники коледжу, які сьогодні займають в дитячому центрі посади вихователів, педагогів-організаторів, керівників творчих лабораторій, інструкторів з фізичної культури та успішно справляються з іншими обов’язками науково-методичної та виховної роботи.

Було розглянуто питання щодо поліпшення практичної підготовки студентів для роботи з різними віковими категоріями дітей в умовах воєнного стану. Також сторони обмінювалися досвідом щодо проведення науково-методичних, виховних, спортивних, мистецьких заходів. Адміністрація дитячого центру відзначає високий рівень фахової підготовки студентів коледжу, їх знання з вікової та загальної психології, професійну майстерність, людяність, доброту та уміння налаштовувати дітей на колективні творчі справи. Саме такі якості сьогодні потрібні майбутнім фахівцям педагогічної справи. Разом обговорили виклики сьогодення, проблеми та шляхи їх вирішення, спланували подальшу співпрацю, проведення спільної педагогічної конференції щодо обговорення питання з соціально-психологічної підтримки дітей та молоді внаслідок травм війни, спортивного виховання, здорового способу життя та змістовного активного дозвілля.

Було продовжено дію договору про співпрацю та партнерство, основними напрямами якого є організація практичної підготовки студентів та сприяння працевлаштуванню майбутніх випускників коледжу.


Завідувач навчально-виробничою практикою Печарська В.П.


6 переглядів0 коментарів

Останні пости

Дивитися всі
bottom of page