top of page
Пошук
  • Фото автораNataliyakot Nataliyakot

Робоча нарада вихователів гуртожитку та адміністрації коледжу щодо адаптації студентів І курсу

Студентський гуртожиток – це не тільки колективне проживання студентів, але і процес соціалізації з нахилом на освітній та виховний процес. Також гуртожиток – це будинок, у якому живе молода дружня сім’я.

Різнобічна співпраця адміністрації КЗ «Балтський педагогічний фаховий коледж» та колективу вихователів студентського гуртожитку сприяє формуванню та розвитку моральних якостей молодого покоління та їх стійкості. Оскільки процес формування особистості в студентському віці є не завершеним, то перехід із сім’ї в гуртожиток, тобто з одного середовища в інше, супроводжується цілою низкою змін в житті молоді.

Студентський гуртожиток виступає в структурі суспільства важливим соціально-виховним інститутом, який грає суттєву роль у розвитку особистості. Але особливого значення набуває робота вихователів із студентською молоддю в період дії правового режиму воєнного стану. Тому 13 вересня 2023р. відбулася робоча нарада вихователів студентського гуртожитку на чолі із заступником директора з гуманітарної освіти та виховання Тетяною Притуляк та завідувачем студентським гуртожитком Маргаритою Оровець. На нараді розглядалися питання адаптації та соціалізації студентів І курсу, профілактики девіантної поведінки учасників освітнього процесу, правил поведінки в укриттях тощо.

Дякуємо Збройним Силам України за можливість навчатися і працювати під Мирним небом! Разом до Перемоги!


6 переглядів0 коментарів

Comments


bottom of page