top of page
Пошук
  • Фото автораNataliyakot Nataliyakot

Робота батьківського комітету коледжу

У закладі освіти, 75% контингенту студентів якого є неповнолітніми дітьми для успішного вирішення питань навчально-виховного процесу, першочергового значення має тісна співпраця педагогічного колективу та батьківської громади. Батьки неповнолітніх студентів несуть повну відповідальність за всі дії і вчинки їхніх дітей, якість навчання, відвідування навчальних занять студентами, поведінку у поза навчальний час, у студентському гуртожитку, у громадських місцях.

21січня 2022 року відбулося засідання батьківського комітету коледжу, академічних груп та «Всеобучу батьківської громади». Члени студентської ради коледжу теж брали участь у засіданні. Заступник директора з навчальної роботи Лугова О.П. проінформувала присутніх про стан навчальної діяльності студентів коледжу у першому семестрі. Визначено завдання, шляхи, методи роботи студентського та викладацького колективу з метою підвищення якості знань студентів, активізації навчальної діяльності у позанавчальний час, уміння раціонально розподіляти час, більше уваги приділяти самопідготовці. У ході зустрічі обговорено було питання та особливості проведення ЗНО для студентів другого курсу. Голова студентської ради Смирних Є. проінформував батьків про роботу самоврядних органів коледжу щодо підвищення якості навчання студентів, формування відповідального ставлення до процесу становлення майбутнього фахівця.

Практичний психолог Іванов В.В. провів з батьками тренінгові заняття, дав поради щодо методів роботи з дітьми підліткового періоду, організації атмосфери довіри та взаєморозуміння у родині, між дітьми та батьками.

У коледжі під час проведення засідань батьківського комітету та «Всеобучу батьківської громади» частина запланованого для роботи часу відводиться для відвідування батьками навчальних занять, вивчення стану організації у закладі комфортних умов для студентів. Батьки провели зі студентами бесіди щодо питань та проблем, які обговорювались на засіданні.40 переглядів0 коментарів
bottom of page