top of page
Пошук
  • Фото автораБалтський педагогічний фаховий коледж

Підвищення кваліфікації викладачів за програмою «Академічна доброчесність, відкрита наука та штучний інтелект: як створити доброчесне освітнє середовище»

У період з 18 вересня по 18 жовтня 2023 року десятеро викладачів Комунального закладу «Балтський педагогічний фаховий коледж» стали учасниками Всеукраїнського науково-педагогічного підвищення кваліфікації за програмою «Академічна доброчесність, відкрита наука та штучний інтелект: як створити доброчесне освітнє середовище».

   Однією з вимог для успішного проходження курсів підвищення кваліфікації є написання власного есе з проблематики академічної доброчесності та ШІ в освіті. Перед початком проходженням курсів для викладачів було проведено воркшоп «Як писати есе».

    Організатори курсів - Центр українсько-європейського наукового співробітництва – провели для слухачів такі онлайн-семінари: «Складники доброчесного освітнього середовища», «Діалог із ChatGPT», «Програми перевірки унікальності тексту та штучний інтелект» та інші.

   Новий семестр розпочався з приємностей – всі учасники отримали свідоцтва про підвищення кваліфікації обсягом у 30 навчальних годин та збірник есе.

 Насичена програма та виконання індивідуального завдання (есе) дозволили слухачам поглибити свої знання з даної теми!
9 переглядів0 коментарів
bottom of page