top of page
Пошук
  • Фото автораNataliyakot Nataliyakot

Поновлено Угоду про співпрацю

Формування професійних та людських рис особистості є першочерговим завданням в освітньому закладі. Виховання потреби приходити на допомогу тим, кому це необхідно, займатись волонтерською роботою, допомагати ветеранам праці, товаришам, у яких труднощі на побутовому рівні, складні матеріальні умови, є важливим компонентом виховної роботи освітнього закладу.

У цьому навчальному році у зв’язку з реформуванням соціальної служби міста Балти було поновлено Угоду про співпрацю освітнього закладу з соціальною службою, яка змінила свою назву та стала Комунальною установою «Центр надання соціальних послуг». Угоду підписано директором КЗ «Балтський педагогічний фаховий коледж» Сергієм Івановичем Іванніковим та директором Комунальної установи «Центр надання соціальних послуг» Бубновою Тетяною Володимирівною. Керуючим Службою призначено Дюпіну Світлану Петрівну.

Заплановано проведення заходів з залученням працівників правоохоронних органів, спільних заходів щодо попередження негативних явищ у студентському середовищі. У вересні 2021 року відбулася акція «Увага! Небезпека – булінг!». У листопаді заплановано проведення акції «Увага! Небезпека: наркотичні та психотропні речовини».

У плані роботи служби – перегляд відеоматеріалів студентами коледжу щодо запобігання домашньому насиллю, торгівлі людьми, щодо небезпеки вживання енергетичних, алкогольних напоїв, тютюнопаління.

Серед числа здобувачів освіти закладу є категорія студентів, які потребують особливої уваги та піклування працівників та студентів коледжу – це діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування. Держава забезпечує створення всіх умов для організації матеріальної, соціальної, правової допомоги дітям вищезазначеної категорії. У студентському гуртожитку для таких студентів створюються більш комфортні умови для забезпечення їх життєвих потреб: кімнати облаштовуються новими меблями, створюються всі умови для того, щоб житло було затишним, дбайливо, по-домашньому облаштоване.

Куратори академічних груп, вихователі студентського гуртожитку, працівники соціальної служби надають усіляку допомогу студентам даної категорії; проводять практичні заняття щодо організації режиму дня, раціонального використання часу на підготовку до занять, радять, як розподілити тижневе навантаження щодо якісного засвоєння навчального матеріалу, яким чином вирішувати побутові проблеми.

Створена Студентська соціальна служба, до складу якої увійшли студенти освітньо-кваліфікаційного рівня «молодший бакалавр», «молодший спеціаліст», «бакалавр», продовжує активну роботу.


122 перегляди0 коментарів

Останні пости

Дивитися всі
bottom of page