top of page
Пошук
  • Фото автораБалтський педагогічний фаховий коледж

Позакласний захід з математики на тему «Подорож по місту математичних фантазій»

З метою формування математичної компетентності особистості в комплексі з іншими ключовими компетентностями відповідно до завдань Нової української школи 29 лютого 2024 року у КЗ «Балтський педагогічний фаховий коледж» відбувся позакласний захід з математики на тему «Подорож по місту математичних фантазій» для учасників інноваційного освітнього ХАБу.

Майбутні педагоги разом з наставником, викладачем математики Бондаренко Л.С. провели заняття з учнями 3-В класу (вчитель Колісник А.Р.) Балтського ліцею №2. Учасниками заходу стали вчителі початкових класів Білинського ліцею, Балтських ліцеїв №2, №3, педагоги громадської організації «Ладушки».

Заняття проводилося в тісній взаємодії учнів початкової школи та студентів коледжу, було змістовним, цікавим та насиченим. Основні принципи заходу – проблемність, інтерактивність, зорієнтованість на особистісний розвиток здобувачів освіти. Присутніми відзначено актуальність заходу, адже на дворі четверта індустріальна революція і математична освіта сьогодні визначає майбутнє, майбутнє науки, майбутнє технологій, майбутнє суспільного розвитку.


1 перегляд0 коментарів

Comments


bottom of page