top of page
Пошук
  • Фото автораNataliyakot Nataliyakot

Поезія - наші броня і крила

14 вересня 2023 року в бібліотеці коледжу при велечезній підтримці студенської молоді відбувся виховний захід «Поезія - наші броня і крила» в рамках проекту «Книга виховує патріотів». Студенти дізнались, про те, які книги випустили українські видавництва під час повномасштабної війни. Емоційне знайомство з поезією Ліни Костенко про націю героїв вселяє віру в Перемогу. Звучали авторські вірші гуртківців: Ребрія Олександра, Лісниченко Єлизавети, Римаренко Олександри, Ковбель Ганни, Стафійчук Анастасії.

Вірші написані протягом надскладного воєнного часу і наша молодь спробувала разом знайти відповідь на зовсім не риторичні запитання. Якщо поезією не можна подолати ворога, можливо, в неї є якесь інше не менш важливе завдання?

Важливіше, ніж просто розповісти, описати, висловити почуття? Можливо в час війни вона більше, ніж будь-коли, стає рукою допомоги, простягнутою ближньому?

Наша поезія - це зброя, що надихає тих, хто тримає зброю справжню. Кожен вірш, кожен рядок, кожне слово – це вже частина Української історії.

Пам'ятайте, ми усі одне ціле величної багатої нації . Ми - переможемо,бо правда за нами!

Слава Україні! Героям Слава!


5 переглядів0 коментарів

Останні пости

Дивитися всі

Comments


bottom of page