Перемога у Всеукраїнському фестивалі гри, навчання та натхнення Play Fest 2021

Вже не перший рік КЗ «Балтський педагогічний фаховий коледж» є учасником Всеукраїнського фестивалю гри, навчання та натхнення Play Fest.

Цьогорічною темою є «Книга, що оживає». В часи бурхливого розвитку технологій і книга має змінюватися, бути не лише пізнавальною, а й спонукати до навчання. Студенти та викладачі розгорнули справжню творчу майстерню, створюючи інтерактивний навчально-розвивальний посібник для першокласників. До творчої групи належали студенти 3 та 4 курсів фахової передвищої освіти та студенти першого бакалаврського рівня. Керували роботою студенів викладачі-наставники: Подуфалова К.Ю. та Щур В.А.

За результатами фестивалю наш навчальний заклад виборов перемогу в номінації «Уявляємо, оживляємо, створюємо».

Висловлюємо вдячність адміністрації коледжу за допомогу в реалізації наших планів та команді The Lego Foundation за організацію заходу Всеукраїнського масштабу та багаторічну співпрацю з нашим навчальним закладом.

Захист нашого проєкту можна переглянути за посиланням:

Завідуюча навчально-методичною лабораторією бакалаврату,

викладач спецкурсу «Діяльнісний підхід у початковій школі»

Подуфалова К.Ю.

120 перегляд0 коментар