top of page
Пошук
  • Фото автораNataliyakot Nataliyakot

Педагогічний практикум «Студентське літо – 2023. Разом до перемоги!»

У КЗ «Балтський педагогічний фаховий коледж» викладачі психолого-педагогічних дисциплін проводять тиждень педагогічного практикуму для студентів ІІІ курсу фахового молодшого бакалавра та ІІІ курсу першого (бакалаврського) рівня з підготовки до роботи в літніх оздоровчих центрах. План практикуму наповнений змістовними заходами, які мають місце в дитячих оздоровчих центрах: презентація загонових емблем, девізів, речівок, конкурс малюнків тощо. Адже відомо, що від якості роботи вожатого багато в чому залежить відпочинок дітей.

Вожатому треба вміти швидко й цікаво залучити дітей до активного відпочинку, налаштувати їх на творчі справи.

А в такий важкий для нашої країни час важливо сформувати в загоні згуртований колектив, розкрити внутрішній потенціал кожної дитини, дати можливість проявити талант дитини.

То ж студенти демонстрували старанність та активність у всіх виховних заходах: «Я люблю свою Україну», «Ми віримо в ЗСУ», проявляли силу та витривалість під час спортивної програми «Відважні патріоти», військово-спортивного квесту «Все буде Україна».

Тиждень педагогічного практикуму пройшов як один день. Незабутні враження, щирі посмішки, активна підтримка своїх наставників – творчих, креативних викладачів психолого-педагогічних дисциплін – надовго залишаться в пам’яті студентів. А саме основне, що студенти мали гарну можливість поповнити свій практичний досвід для роботи з дітьми в літній період.


Завідувач навчально-виробничої практики В.П.Печарська11 переглядів0 коментарів

Comments


bottom of page