Педагогічна практика студентів у ДПУ «МДЦ «Артек – UA» (с. Пуща Водиця)

Оновлено: 1 лист. 2021

КЗ «Балтський педагогічний фаховий коледж» продовжує тісну співпрацю з дитячими оздоровчими центрами, де студенти проходять педагогічну практику, набуваючи професійних компетентностей на посаді педагога-організатора, вожатого, вчителя початкової освіти, керівника гуртка чи спортивної секції. На всіх ділянках педагогічної роботи студенти зарекомендували себе творчими, креативними, гарними організаторами дитячого дозвілля. Відбулася зустріч дирекції коледжу та оздоровчого центру «Артек – UA». Учасники зустрічі обговорили актуальні питання щодо організації та проведення педагогічної практики студентів фахової передвищої та вищої освіти, було підписано угоду на подальшу співпрацю з питань практичної підготовки педагогічних кадрів для початкової освіти.