top of page
Пошук
  • Фото автораNataliyakot Nataliyakot

Освіторія. Коледж. Хаб.

Ідея створення євро-освітянського Хабу в освітньому закладі виникла після того, як отримано документ Департаменту освіти і науки Одеської облдержадміністрації щодо сприяння міжкультурному співробітництву, проведення освітніх заходів європейської тематики. Познайомившись з досвідом роботи та практикою створення подібних об’єднань, було вирішено започаткувати роботу клубу «Освіторія. Коледж. Хаб», до складу якого входили б викладачі, вчителі початкових класів, батьки, студенти.

2017 рік – початок пілотного впровадження Державного стандарту загальної початкової освіти. У важливому етапі реформування загальної середньої освіти відповідно до Концепції Нової української школи коледж стає учасником Всеукраїнського експерименту «Розроблення і впровадження навчально-методичного забезпечення підготовки вчителів в умовах реформування освітньої галузі», експерименту регіонального рівня «Нове покоління вчителів для Нової української школи» та швейцарсько-українського проекту «Розвиток громадянських компетентностей в Україні». Десять регіональних тренерів пройшли навчання у КЗВО «Одеська академія неперервної освіти Одеської обласної ради», які у подальшому брали активну участь у проведенні на базі коледжу курсів підвищення кваліфікації вчителів початкової освіти п’яти районів Одеської області.

Набуто великого досвіду в організації навчання школярів за новими стандартами, який переймають студенти освітнього закладу у ході навчальних занять, факультативів та під час проведення практичних уроків.

Вирішено було створити «Освіторія. Коледж. Хаб» і як студентське зібрання, до якого увійшли студенти бакалаврату, студенти-випускники освітнього рівня «молодший спеціаліст», бажаючі студенти інших курсів, які у подальшому об’єднаються з частиною Хабу, де є учасниками науково-педагогічні працівники, вчителі-практики, батьки. Відбулося перше засідання, під час якого обговорено режим роботи Хабу, періодичність засідань, висвітлення тем та питань стосовно навчання та виховання школярів Нової української школи.

Успіхів тобі, студентський клуб «Освіторія. Коледж. Хаб»!


17 переглядів0 коментарів
bottom of page