top of page
Пошук
  • Фото автораNataliyakot Nataliyakot

Освітній майстер - клас

В рамках проведення освітніх майстер-класів, організованих навчально-методичною лабораторією бакалаврату, 29 березня 2023 року проведено захід на тему: «У скриньку сучасного педагога: новітні підходи, прогресивні ідеї, виклики та перспективи».

Досвід власної педагогічної діяльності презентували вчителі практики, випускники коледжу: Калініна Наталія Анатоліївна - вчитель початкових класів Балтського ліцею №2, заступник директора з НВР, випускниця 1998 року та Подуфалова Вікторія Віталіївна – вчитель англійської мови КЗ «Ананьївський ліцей №1», випускниця 2016 року.

До майстер-класу долучилися стейкхолдери, випускники коледжу 1973 року: Завойко Наталiя Олександрівна - директор Одеського ліцею № 65 та Березнюк Тамара Григорівна – вчитель Балтського ліцею №1, ветеран педагогічної праці.

Усі присутні мали змогу повправлятися у використанні ІКТ, різноманітних застосунків, які застосовує у своїй діяльності Калініна Н.А. Студентів ознайомлено з інноваційними методичними підходами, формами і методами роботи на уроці, які є актуальними під час очних та дистанційних занять в початковій школі.

Дякуємо спікерам заходу – нашим дорогим випускникам за багаторічну співпрацю, обмін досвідом та активну життєву позицію у навчанні та вихованні школярів!


5 переглядів0 коментарів

Останні пости

Дивитися всі

Comments


bottom of page