• Фото автораБалтський педагогічний фаховий коледж

Онлайн-зустріч представників Управління протидії кіберзлочинам в Одеській області Департаменту кіберполіції Національної поліції України з мешканцями студентського гуртожитку

Оновлено: 18 бер.

13 березня 2024р. відбулася онлайн-зустріч представників Управління протидії кіберзлочинам в Одеській області Департаменту кіберполіції Національної поліції України з мешканцями студентського гуртожитку КЗ «Балтський педагогічний фаховий коледж». Під час онлайн-зустрічі обговорювалися питання щодо кібергігієни: основні загрози Інтернету, тендеції та методика шахрайства; як вберегтися від кібер-злочинів; з якими питаннями звертатися до кіберполіції?

Відбулася презентація проєкту «Брама», під час якої здобувачі освіти ознайомилися з історією створення проєкту, визначилися, яку роль відіграють волонтери та громадяни у боротьбі з дезінформацією та російською агресією. Учасники зустрічі дійшли до висновку про унікальність прогрєкту «BRAMA» - це не лише блокування джерел пропаганди, але й освітня програма з медіаграмотності та захисту від дезінформації; молоді необхідно долучайтися до проєкту «BRAMA», бо це допоможе захистити інформаційний простір України!

Тримаймо освітянський фронт! Разом до Перемоги!

3 перегляди0 коментарів