top of page
Пошук
  • Фото автораNataliyakot Nataliyakot

Онлайн-засідання регіонального методоб’єднання викладачів дисциплін «Технології» і «Мистецтво»

16 листопада 2023 року відбулося онлайн-засідання регіонального методоб’єднання викладачів дисциплін «Технології» і «Мистецтво» педагогічних фахових коледжів Південного регіону України.

У заході взяли участь педагоги з 13-ти закладів фахової передвищої освіти, у тому числі викладачі Балтського педагогічного фахового коледжу: Меленишин Наталія Борисівна і Буяновська Віра Вікторівна.

Наталія Борисівна виступила з доповіддю про значення сучасних технік і технологій у формуванні творчої особистості майбутніх учителів початкової освіти, поділилася досвідом креативної плідної співпраці зі студентами та власними творчими досягненнями і знахідками. Продемонструвала, як можна цікаво поєднувати різні техніки та різні матеріали в одному виробі, як можна створювати красиві аплікації з непотребу. Наголосила на тому, що в теперішній час надважливим є використання технологій для власного культурного і національного самовираження. Для цього варто більше уваги приділяти вивченню народного декоративно-ужиткового мистецтва, українських символів і традицій.


2 перегляди0 коментарів
bottom of page