top of page
Пошук
  • Фото автораNataliyakot Nataliyakot

Нiщо не замінить живого спілкування однодумців

Колективи, методичні ради, методичні об’єднання педагогічних фахових коледжів Південного регіону України завжди об’єднують зусилля для удосконалення освітнього процесу, вивчення і поширення кращого педагогічного досвіду.

Враховуючи програму академічної мобільності здобувачів і педагогічних працівників закладів вищої та фахової передвищої освіти, на підставі угоди про співпрацю, 20 жовтня 2022 року відбулася робоча зустріч адміністрації та керівників методичних підрозділів з колективом гуманітарно-педагогічного коледжу імені Т.Г.Шевченка та Уманським державним педагогічним університетом імені Павла Тичини, а саме: в.о. директора, заступником з навчальної роботи Крамською З.М., заступником директора з соціально-гуманітарної та виховної роботи Білошкурським В.В., завідувачем педагогічної практики Піковець Н.В., методистом коледжу Денисюк Т.К., завідувачем бібліотеки Мельничук Н.П. Також відбулася зустріч з проректором університету з міжнародних зв’язків та стратегічного розвитку Миколайко В.В., начальником відділу міжнародних зв’язків Ільницькою К.С..

Обговорювалися питання щодо організації і проведення навчальних занять, різних видів педагогічної практики, написання курсових робіт, виконання планів підвищення кваліфікації, індивідуалізації виховної роботи зі студентами, реалізації основних положень Концепції національно-патріотичного виховання.

Розмова була ефективною, зацікавленою, адже ніякі електронні платформи, онлайн-конференції не замінять живого спілкування однодумців.

У планах – проведення спільних науково-теоретичних і практичних заходів, розширення співпраці в сфері наукової та освітньої діяльності, подолання труднощів, розробка пілотних проєктів, втілення експериментів будь-якого рівня з «людським обличчям».
11 переглядів0 коментарів

Останні пости

Дивитися всі

Всесвітній день книги та авторського права

Сьогодні, 23 квітня, світ відзначає Всесвітній день книги та авторського права – свято авторів, видавців, критиків, бібліотекарів, читачів і всіх-всіх, хто часом залишається «за лаштунками» книговидан

Comments


bottom of page