top of page
Пошук
  • Фото автораNataliyakot Nataliyakot

Новини з педагогічної практики

Для студентів ІІІ курсу розпочався новий вид педагогічної практики «Пробні уроки». Саме тут у студентів формуються професійні компетентності з основної та додаткової спеціальностей: вміння складати плани-конспекти уроків, готувати пізнавальні презентації, підбирати наочний матеріал, спілкуватися з учнями, організовувати цікаві ранкові зустрічі, виховні заходи, залучати дітей до активної роботи на уроці.

Практиканти добросовісно готуються до пробних уроків, а вчителі шкіл та методисти коледжу допомагають студентам у складанні конспектів, у визначенні мети та основних завдань кожного уроку.

Такий вид практики розкриває можливості кожного студента, його творчість, вміння якнайкраще застосовувати свої теоретичні знання на практиці.

Переддипломна практика студентів ІV курсу є завершальним етапом педагогічної підготовки майбутніх спеціалістів. Студенти мають можливість проходити практику в школах міста Балти та за місцем проживання. Основною особливістю переддипломної практики є те, що це безвідривна практика, де студенти протягом семи тижнів проводять всі уроки, виховні заходи. А допомагають та контролюють даний вид практики вчителі-класоводи та методисти коледжу.

За період практики студенти знайомляться з календарно-тематичним планом кожної дисципліни, з основними ключовими компетентностями, які формуються в учнів початкової школи та переконуються в тому, що робота вчителя початкових класів є дуже важливою та цікавою, відповідальною та почесною. Адже саме в початковій школі формуються загально навчальні вміння і навички учнів, які передбачено Державним стандартом початкової освіти. Враження студентів від практики приємні, позитивні, тому вони із задоволенням діляться яскравими світлинами, відео фрагментами зі своїх уроків.


Завідувач навчально-виробничої практики В.П.Печарська


24 перегляди0 коментарів