top of page
Пошук
  • Фото автораNataliyakot Nataliyakot

Науково-методичний семінар на базі Уманського державного педагогічного університету імені П.Тичини

З ініціативи завідувачки кафедри фахових методик та інноваційних технологій у початковій школі Комар О.А. та декана факультету початкової освіти Якимчука Б.А. 16 березня 2023 року на базі Уманського державного педагогічного університету імені П.Тичини відбувся науково-методичний семінар за участю адміністрації та керівників структурних підрозділів КЗ «Балтський педагогічний фаховий коледж».

Господарями проведено екскурсію університетом, педагогічний колектив коледжу ознайомлено з матеріально-технічною базою, сучасними лабораторіями та навчальними аудиторіями. Обговорено основні напрямки вдосконалення фахової підготовки фахівців початкової освіти в умовах дії правового режиму воєнного стану; реалії та перспективи Нової української школи, оскільки педагогічний коледж з 2017 року проводить експериментальну, науково-дослідницьку роботу в рамках Всеукраїнського експерименту «Навчально-методичне забезпечення підготовки вчителів в умовах реформування освітньої галузі» та регіонального проєкту «Нове покоління вчителів для НУШ».

Захід пройшов у творчій та довірливій атмосфері, педагоги-однодумці обмінялися досвідом, інноваційними ідеями та планами.

Учасники зустрічі висловлюють подяку за високий рівень організації та проведення семінару й сподіваються на подальшу плідну співпрацю.


3 перегляди0 коментарів

Останні пости

Дивитися всі
bottom of page