• Фото автораБалтський педагогічний фаховий коледж

#Навчання_протягом_життя

1-ий і такий цікавий день ресурсної співдії!

10.06 у КЗВО «ОАНО ООР» стартувала НАУКОВА ЛІТНЯ ШКОЛА: «Методологічна культура у науковому зростанні педагога-дослідника».

Мотивуючим було відкриття нашої зустрічі. Зі словами підтримки незламних освітян і науковців та надихаючим зверненням виступили Л. К. Задорожна, кандидат філософських наук, ректор «ОАНО ООР», організатори заходу.

А далі….освітній дайвінг! Повне занурення!

Перша сесія була присвячена роботі НАУКОВОЇ СТУДІЇ.

А саме:

Стрельбицька С. М., кандидат педагогічних наук, ст. викладач кафедри педагогіки та освітнього менеджменту КЗВО «ОАНО ООР» обґрунтувала питання про методологічну культуру як чинник професійної готовності педагога-дослідника до інноваційно-дослідницької діяльності.

Ягоднікова В. В., доктор педагогічних наук, професор, проректор з науково-педагогічної та інноваційної діяльності КЗВО «ОАНО ООР» занурила слухачів у сучасні аспекти методологічних засад науково-педагогічного дослідження.

Кузнєцова Н. В., кандидат педагогічних наук, доцент, завідувач кафедри педагогіка та освітнього менеджменту КЗВО «ОАНО ООР» розширила знання про особливості методів науково-педагогічного дослідження.

Друга сесія нашої зустрічі – це НАУКОВА МАЙСТЕРНЯ.

Тема обговорення: «Робота з науковими джерелами від А до Я: лайфхаки для майстерності».

Спікери:

Гриньова М. В., голова наукового товариства студентів, аспірантів та молодих вчених, здобувач наукового ступеня доктор філософії (поза аспірантурою) КЗВО «ОАНО ООР»

Воронова С. В., кандидат педагогічних наук, завідувач науково-методичної лабораторії управлінської діяльності та забезпечення якості освіти, ст. викладач кафедри філософії освіти, КЗВО «ОАНО ООР».

Дякуємо за можливість цікавої професійної комунікації у такий нелегкий час!

Далі буде....

4 перегляди0 коментарів