• Фото автораNataliyakot Nataliyakot

Навчання за програмою «АКТУАЛЬНІ ПРОБЛЕМИ ОСВІТНЬОГО МЕНЕДЖМЕНТУ В КОНТЕКСТІ ЄВРОІНТЕГРАЦІЙНИХ ЗМІН»

З 20 по 24 березня 2023 року директор коледжу Сергій Іванніков та заступники - Штурба А.О., Подуфалова К.Ю та Печарська В.П. пройшли навчання за програмою «АКТУАЛЬНІ ПРОБЛЕМИ ОСВІТНЬОГО МЕНЕДЖМЕНТУ В КОНТЕКСТІ ЄВРОІНТЕГРАЦІЙНИХ ЗМІН», організоване викладачами кафедри педагогіки, професійної освіти та управління освітніми закладами Навчально - наукового інституту педагогіки, психології, підготовки фахівців вищої кваліфікації Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського.

За підсумками навчання учасники отримали сертифікати про підвищення кваліфікації на 30 годин (1 кредит ЄКТС).

Дякуємо організаторам та спікерам за високий рівень організації заходу, нову, цікаву та доступну інформацію!

4 перегляди0 коментарів

Останні пости

Дивитися всі

Всесвітній день книги та авторського права