top of page
Пошук
  • Фото автораNataliyakot Nataliyakot

Місяць цифрової грамотності.

Законом України «Про освіту» визнано інформаційно-комунікаційну компетентність як одну з ключових компетентностей, необхідних кожній сучасній людині для успішної життєдіяльності. Відповідно до Програми діяльності Кабінету Міністрів України, затвердженої Постановою Кабінету Міністрів України від 12.06.2020 року №471, зокрема, цілі: «Українець, який хоче мати цифрові навички, може вільно їх набути», Міністерство цифрової трансформації започаткувало національний проект з цифрової грамотності «Дія. Цифрова освіта», основною метою якого є навчити 6 млн. українців цифровій грамотності за 3 роки.

З метою підвищення рівня цифрової грамотності населення України Мінцифрою оголошено місяць цифрової грамотності з 1 по 30 листопада 2021 року у зв’язку з чим просимо долучитися до усіх ініціатив та активностей, які проводить Мінцифри, а саме:

- Зареєструватися на платформах «Дія.Цифрова освіта» https://osvita.diia.gov.ua

та Всеукраїнська Школа Онлайн» https://lms.e-school.net.ua

- Переглянути один освітній серіал та скласти Цифрограм (національний тест на цифрову грамотність). Рекомендовані освітні серіали:

- Основи кібергігієни https://osvita.diia.gov.ua/courses/cvber-hygiene

-Інтерактивне навчання: інструменти та технології для цікавих уроків https://osvita.diia.gov.ua/courses/interactive-learning

- Серіал для батьків «Безпека дітей в інтернеті» https://osvita.diia.gov.ua/courses/serial-dlya-batkiv-onlayn-bezpeka-ditey14 переглядів0 коментарів

Останні пости

Дивитися всі
bottom of page